RK73B2BRTTD150G
MFR.Part #
RK73B2BRTTD150G
JLCPCB Part #
C2595622
Description
-55℃~+155℃ 15Ω 200V 250mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS