RK73B2ATTD9R1J
MFR.Part #
RK73B2ATTD9R1J
JLCPCB Part #
C316737
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 9.1Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS