RK73B2ATTD754G
MFR.Part #
RK73B2ATTD754G
JLCPCB Part #
C2575215
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 750kΩ Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS