RK73B2ATTD6R8J
MFR.Part #
RK73B2ATTD6R8J
JLCPCB Part #
C316734
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 6.8Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS