RK73B2ATTD685J
MFR.Part #
RK73B2ATTD685J
JLCPCB Part #
C316845
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 6.8MΩ Thick Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS