RK73B2ATTD621G
MFR.Part #
RK73B2ATTD621G
JLCPCB Part #
C2575216
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 620Ω Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS