RK73B2ATTD5R6G
MFR.Part #
RK73B2ATTD5R6G
JLCPCB Part #
C7340455
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 5.6Ω Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS