RK73B2ATTD245J
MFR.Part #
RK73B2ATTD245J
JLCPCB Part #
C316836
Description
-55℃~+155℃ 150V 2.4MΩ 250mW Thick Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS