RK73B2ATTD1R2G
MFR.Part #
RK73B2ATTD1R2G
JLCPCB Part #
C2575202
Description
-55℃~+155℃ 1.2Ω 150V 250mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS