RK73B2ATTD100G
MFR.Part #
RK73B2ATTD100G
JLCPCB Part #
C6647831
Description
-55℃~+155℃ 10Ω 150V 250mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS