RK73B2ARTTD514G
MFR.Part #
RK73B2ARTTD514G
JLCPCB Part #
C4087774
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 510kΩ Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS