RK73B1HTTC9R1J
MFR.Part #
RK73B1HTTC9R1J
JLCPCB Part #
C306966
Package
0201
Description
-55℃~+155℃ 25V 50mW 9.1Ω Thick Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS