RK73B1HTTC5R6J
MFR.Part #
RK73B1HTTC5R6J
JLCPCB Part #
C306961
Description
-55℃~+155℃ 25V 5.6Ω 50mW Thick Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS