RK73B1HTTC475J
MFR.Part #
RK73B1HTTC475J
JLCPCB Part #
C307103
Description
-55℃~+155℃ 25V 4.7MΩ 50mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS