RK73B1HTTC364J
MFR.Part #
RK73B1HTTC364J
JLCPCB Part #
C307076
Description
-55℃~+155℃ 25V 360kΩ 50mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS