RK73B1HTTC362J
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RK73B1HTTC362J
JLCPCB Part #
C307028
Package
0201
Description
-55℃~+155℃ 25V 3.6kΩ 50mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS