RK73B1HTTC275J
MFR.Part #
RK73B1HTTC275J
JLCPCB Part #
C307097
Description
-55℃~+155℃ 2.7MΩ 25V 50mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS