RK73B1HTTC180G
MFR.Part #
RK73B1HTTC180G
JLCPCB Part #
C6181104
Description
-55℃~+155℃ 18Ω 25V 50mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS