RK73B1HTTC151J
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RK73B1HTTC151J
JLCPCB Part #
C306994
Package
0201
Description
-55℃~+155℃ 150Ω 25V 50mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS