RK73B1HTTC131J
MFR.Part #
RK73B1HTTC131J
JLCPCB Part #
C306993
Description
-55℃~+155℃ 130Ω 25V 50mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS