RK73B1HTTC103J
MFR.Part #
RK73B1HTTC103J
JLCPCB Part #
C307039
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 25V 50mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS