RK73B1HRTTC121J
MFR.Part #
RK73B1HRTTC121J
JLCPCB Part #
C2594405
Package
0201
Description
-55℃~+155℃ 120Ω 25V 50mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS