RK73B1ETTP912G
MFR.Part #
RK73B1ETTP912G
JLCPCB Part #
C6647797
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75V 9.1kΩ Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS