RK73B1ETTP3R6J
MFR.Part #
RK73B1ETTP3R6J
JLCPCB Part #
C131569
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.6Ω 75V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS