RK73B1ETTP330J
MFR.Part #
RK73B1ETTP330J
JLCPCB Part #
C131563
Description
-55℃~+155℃ 100mW 33Ω 75V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS