RK73B1ETTP165J
MFR.Part #
RK73B1ETTP165J
JLCPCB Part #
C131523
Description
-55℃~+155℃ 1.6MΩ 100mW 75V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS