RK73B1ETTP110G
MFR.Part #
RK73B1ETTP110G
JLCPCB Part #
C2575770
Description
-55℃~+155℃ 100mW 11Ω 75V Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS