RK73B1ERTTP9R1J
MFR.Part #
RK73B1ERTTP9R1J
JLCPCB Part #
C2594782
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75V 9.1Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS