RK73B1ERTTP824J
MFR.Part #
RK73B1ERTTP824J
JLCPCB Part #
C2594829
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75V 820kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS