RK73B1ERTTP624J
MFR.Part #
RK73B1ERTTP624J
JLCPCB Part #
C4349726
Description
-55℃~+155℃ 100mW 620kΩ 75V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS