RK73B1ERTTP273J
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RK73B1ERTTP273J
JLCPCB Part #
C2594836
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 100mW 27kΩ 75V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS