MOSX2CT52R1R5J
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
MOSX2CT52R1R5J
JLCPCB Part #
C3539354
Package
Plugin,D4xL12mm
Description
-55℃~+200℃ 1.5Ω 2W Metal Oxide Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D4xL12mm Through Hole Resistors ROHS