MOS2CT52R392J
MFR.Part #
MOS2CT52R392J
JLCPCB Part #
C3526575
Description
-55℃~+200℃ 2W 3.9kΩ Metal Oxide Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D4xL12mm Through Hole Resistors ROHS