MOS2CT52R330J
MFR.Part #
MOS2CT52R330J
JLCPCB Part #
C3428120
Description
-55℃~+200℃ 2W 33Ω Metal Oxide Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D4xL12mm Through Hole Resistors ROHS