MOS1CT528R131J
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
MOS1CT528R131J
JLCPCB Part #
C3490571
Package
Plugin,D3xL9mm
Description
-55℃~+200℃ 130Ω 1W Metal Oxide Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D3xL9mm Through Hole Resistors ROHS