MF1/4CCT52A1002F
MFR.Part #
MF1/4CCT52A1002F
JLCPCB Part #
C202434
Description
10kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS