HV73V2BTTD3603D
MFR.Part #
HV73V2BTTD3603D
JLCPCB Part #
C4168324
Description
-55℃~+155℃ 333mW 360kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS