HV73V2BTTD336J
MFR.Part #
HV73V2BTTD336J
JLCPCB Part #
C4333787
Description
-55℃~+155℃ 333mW 33MΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS