HV73V2BTTD2614F
MFR.Part #
HV73V2BTTD2614F
JLCPCB Part #
C4204860
Description
-55℃~+155℃ 2.61MΩ 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS