HV73V2BTTD204G
MFR.Part #
HV73V2BTTD204G
JLCPCB Part #
C4080369
Description
-55℃~+155℃ 200kΩ 333mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS