HV73V2BTTD184J
MFR.Part #
HV73V2BTTD184J
JLCPCB Part #
C4136561
Description
-55℃~+155℃ 180kΩ 333mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS