HV73V2ATTD624G
MFR.Part #
HV73V2ATTD624G
JLCPCB Part #
C4294975
Description
-55℃~+155℃ 250mW 620kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS