HV73V2ATTD4324F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
HV73V2ATTD4324F
JLCPCB Part #
C4323755
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.32MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS