HV73V2ATTD4223F
MFR.Part #
HV73V2ATTD4223F
JLCPCB Part #
C4085204
Description
-55℃~+155℃ 250mW 422kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS