HV73V2ATTD3833F
MFR.Part #
HV73V2ATTD3833F
JLCPCB Part #
C4122076
Description
-55℃~+155℃ 250mW 383kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS