HV73V2ATTD2803D
MFR.Part #
HV73V2ATTD2803D
JLCPCB Part #
C4203953
Description
-55℃~+155℃ 250mW 280kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS