HV73V2ATTD126J
MFR.Part #
HV73V2ATTD126J
JLCPCB Part #
C4104352
Description
-55℃~+155℃ 12MΩ 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS