HV733ATTE1915F
MFR.Part #
HV733ATTE1915F
JLCPCB Part #
C4339711
Description
-55℃~+155℃ 19.1MΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS