HV733ATTE1025F
MFR.Part #
HV733ATTE1025F
JLCPCB Part #
C3992216
Description
-55℃~+155℃ 10.2MΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS