HV733ARTTE8453D
MFR.Part #
HV733ARTTE8453D
JLCPCB Part #
C7287427
Description
-55℃~+155℃ 1W 845kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS